free counters
Free counters
Kategorie: Wszystkie | ciekawostki | moja szafa | projekty i rysunki
RSS
czwartek, 27 października 2011
3.

Kolejna sukienka, tym razem kwiecista i kopertowa, z jednej strony wiązana na kokardkę, z drugiej zapinana na guziczki. Powstała wczesną wiosną 2009 roku i służyła mi przez długi czas.

 

17:10, rubiafashion , moja szafa
Link Dodaj komentarz »
sobota, 22 października 2011
2.

Numerem 2 jest zielona bluzka zapinana na 2 guziczki, zdobiona pagonami. Powstała ok. marca 2009 roku i pamiętam, że duma mnie wtedy rozpierała :)

 

13:47, rubiafashion , moja szafa
Link Dodaj komentarz »
niedziela, 16 października 2011
1.


 

Prosta, czarna sukienka, jedna z pierwszych uszytych od zera. Powstała na początku 2008 roku, jeszcze bez pomocy specjalistycznego sprzętu i przy umiejętnościach dość ubogich, ale mimo wszystko zaliczam ją do udanych.

12:29, rubiafashion , moja szafa
Link Komentarze (2) »
piątek, 14 października 2011

The time is now jak śpiewała niejaka Roisin Murphy. Zainspirowana tą piosenką doszłam do wniosku, że czas już najwyższy na to, by po blisko czterech latach szycia do szafy, szersze grono tzw. entuzjastów mody miało okazję obejrzeć ciekawostki jakie się w niej kryją. 

Założenie jest takie: mniej więcej raz na tydzień będę zamieszczać tu zdjęcia wszelkiego  rodzaju odzienia, które sama projektuję, szyję i często noszę. Jak wiadomo, kobieta zmienną jest, dlatego też za sprawą kaprysu bądź innych nieprzewidzianych okoliczności, założenia owe mogą ulec zmianie... ale nie ma co uprzedzać faktów. Pewne jest to, że chwalić się będę tylko co bardziej udanymi kreacjami, wykonywanymi w 100 procentach przeze mnie, więc przeróbki gotowych ubrań nie wchodzą w grę. 

Tyle tytułem wstępu, zabawę czas zacząć :)

18:23, rubiafashion
Link Dodaj komentarz »