free counters
Free counters
Kategorie: Wszystkie | ciekawostki | moja szafa | projekty i rysunki
RSS
środa, 30 listopada 2011
8. projektMałe urozmaicenie :) dodaje projekt, który jest zarazem zapowiedzią następnej sukienki, ale wszystko w swoim czasie. Nie da się chyba ukryć, że moim ulubionym ilustratorem mody jest Arturo Elena i przy wykonywaniu tego rysunku wzorowałam się właśnie na nim. Mam nadzieję, że się Wam podoba :)

poniedziałek, 28 listopada 2011
7.

Dziś mam do zaprezentowania bardzo karnawałową kreację w stylu baby doll. Sukienka ma złoty, błyszczący kolor i powstała z myślą o sylwestrze 2009, choć myślę, że nadaje się również na inne imprezy. Z racji połyskliwego wzoru, który przykuwa wzrok, użyłam bardzo prostego kroju. 

 

12:59, rubiafashion , moja szafa
Link Dodaj komentarz »
piątek, 18 listopada 2011
6.

Nadszedł czas na dodanie kolejnego stroju stworzonego przeze mnie, tym razem jednak zacznę od podziękowań. Ewelinko, dziękuję Ci bardzo za reklamę i wiarę ze mnie :)

Jeśli chodzi o ubranie, jest to wzorzysta, dość prosta, krótka sukienka z paskiem który można zawiązać na talii. Noszę ją z niemałą przyjemnością ponieważ uwielbiam tego typu wzory i kolory.

 

12:20, rubiafashion , moja szafa
Link Komentarze (1) »
sobota, 12 listopada 2011
5.

Tym razem chwalić się będę dość prostą, czarno zieloną sukienką, wykonaną z elastycznej satyny. Małym urozmaiceniem jest tutaj koronka na biuście. 

 

11:20, rubiafashion , moja szafa
Link Dodaj komentarz »
piątek, 04 listopada 2011
4.

Myślę, że zaskoczeniem dla nikogo nie będzie jeśli napiszę, że również z tej sukienki jestem dumna :) A jest to lekka, zwiewna sukienka z dużym kapturem, wiązana na talii.

 

13:27, rubiafashion , moja szafa
Link Dodaj komentarz »